exooo - споделете с нас
exooo - споделете с нас exooo - споделете с нас Artdeviser
exooo - споделете с нас

exooo -> Приятелство

Отговори по темата

Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 10:20 pm

nedito
прохожда

18-25
жена

az mislq che ti e nai-dobrata fr no vse pak si q obichash kakto az obicham moqta best fr vsqka sedmica seroizno se karame po nqkolko puti .No az si q obichkam i ne smqtam da q predam neznam no siq obichkai i obqsni spokoino che iskash da ste priqtelki no da ne se kopirate ne da budete razlichni hora s obshti poznati ,taini , s obsti interesi No da i imash nai golqmo doverie >IMAI I DR PRIQTELI NO IMAI !1! NAI DOBUR Smile Smile Smile

edit: aditu
Пишете на кирилица, моляяяя!!!
Правилата

Пуснато на: Пет Дек 14, 2007 2:18 pm

BLeeDinG_HeaRT
декламира Ботев

От: Cardiff
????????/??
до 18
??

Да ти кажа честно аз също имам такава приятелка,копира ме и не спира да говори глупости,както и да се стреми винаги да се изкара най-умна,чак понякога става смешна! Дразни ме понякога и в определени моменти чувствам антипатия към нея.Но понякога се сещам,че неможе всички да са еднакви Wink Просто я приеми такава каквато е! Smile

Пуснато на: Пет Дек 14, 2007 10:39 pm

Sw3e7ka
излиза без придружител

undefined
18-25
жена

И аз вече така правя приемам я каквато си е

Пуснато на: Нед Дек 23, 2007 6:09 pm

varg
Мъченик

От: марс
несемеен
25-35
мъж

между жени

приятеслтво не може да има освен ако не са лесбиики Laughing

Пуснато на: Съб Дек 29, 2007 11:54 am

ExCooL
прохожда

несемейна
18-25
жена

Според мен няма приятели, има интереси Exclamation

Пуснато на: Сря Яну 02, 2008 12:55 am

Press
прохожда

несемеен/ейна
N/A
Жена

Моите приятели (подчертавам приятели, приятелки момичата/жени нямам много, с тях не може да има хубаво приятелство) ме изнервят на моменти. Ако питаш мен едната от вас трябва да направи компромис, че защо не и двете. Важното е да не се прави от мухата слон пък другото времето ще го излекува..

Пуснато на: Сря Яну 02, 2008 9:28 am

GLUPAVA
вече тича

От: София
разведен/а
35-45
Жена

Sw3e7ka, дано не се обидиш, защото на тази възраст сте много чувстителни на тема "Пораснал или още не", но...между 15 и 20 години повечето се лутате между две възрасти, ту проявявате учудвяща зрялост, ту детски наивитет. Та, в този смисъл, твоята приятелка ще се променя, ще израства, ще преодолява тези дразнещи те недостатъци и това ще стане по-бързо и правилно с верен приятел до нея, с някой като теб, който да й "отваря очите". Ако е верен приятел, свестен и добронамерен човек, не я изоставяй, бъди снизходителна, прощавай й тез дребни недостатъци и й помогни да ги преодолее.

Пуснато на: Сря Яну 02, 2008 12:43 pm

Bodliva_Roza
философства за живота

От: София
несемейна
18-25
жена

До болка познато

Това е толкова често срещано - при момчетата не знам, но при момичетата... все едно си нямат собствена идентичност и търсят някой интересен и независим, за когото да се залепят, да откраднат неговата, че и да имат нахалството после да се държат така, все едно си е тяхна и никога не е била на горкия човек, който неусетно се озовава в чужд филм, играейки ролята на второстепенния глупавия и прозаичен герой, сложен там само за да се открои покрай него Звездата с неговата открадната самоличност...
Не знам като учим за проективна идентификация дали това се има предвид, тука има психолози с опит, да помогнат, но... мисълта ми е - това не са внушения и егоизъм, това си е жива манипулация, изсмукваща живеца, не й се поддавайте, ако успеете да сте снизходителни и разбиращи - това е чудесно, но аз бих бягала мнооого далеч от такива хора, патила съм от тях, ако останеш твърде дълго в такъв филм започваш вече да се съмняваш къде свършваш ти и къде започва тя, като ограбена, нервна, и накрая ти ставаш вманиачената досадница, която се оплаква на всеки срещнат от нея, защото това означава тооолкова нерви, гняв...
ДАЛЕЧ от такива хора, животът трябва да е приятен и красив, а интересните моменти (добри и не толклова добри) - споделени с истински приятели!!! Razz

Пуснато на: Съб Яну 05, 2008 12:09 am

Sw3e7ka
излиза без придружител

undefined
18-25
жена

Mm blag0darq za mneniqta vi ...izklu4itelno polezni sa mi i izklu4itelno mnogo mi pomagat.
Ne znam kakvo 6tqh da pravq ak0 vi nqma6e Smile Smile 06te vednuj edno golqmo BLAGODARQ !!!

P.S.-Pro6tavaite,4e pi6a na latineca,no kirilicata mi se povredi i nqmam vuzmojnost da si q popravq za momenta.

Пуснато на: Пет Юли 23, 2010 11:39 am

praskovka_97
прохожда

От: Bulgaria
несемейна
до 18
жена

boje az imah nai-dobra priqtelka imahme ednakfi vkusove ednkafi misli ednakaf stil i ponqkoga haresvahme ednakfi mom4eta no tq winagi se darji kato 4e li e princesa kato 4e li e ne6to pove4e ot drygite tova 4ystvo u neq mnogo me drazni skarahme se i tq mi nagovori 4e bez neq az sam ni6to i 4e ako ne be6e tq az sam 6tqla da sam palna muhla Confused Confused Confused

edit: aditu
Писането на кирилица е задължителноо

Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща