exooo - споделете с нас
exooo - споделете с нас exooo - споделете с нас Artdeviser
exooo - споделете с нас

exooo -> Секс/Интимност

Отговори по темата

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 6:47 pm

malkiq_muk
прохожда

undefined
18-25
мъж

Слаб в леглото

имам един въпрос към всички дами?В разговор с момиче за бившия и, защо се разделят и тн, Тя казва "Разделяме се заради това, че е слаб в леглото.Или трябва да се обрека с такъв секс цял живот или да му изневерявам цял живот,за това искам да се разделя с него и си търся друг.Връзката им е от 3 години!Тя казва че от почти 8 месеца нещата не вървели и секс не правили от 5 месеца щото растояния делят и там глупоси редовни.Питам: възможно ли е това да е ПРИЧИНА жена да зареже 3 годишна връзка ?

edit: stidam
Ползвай кирилица и за заглавията си

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 7:07 pm

moeto_dupe
философства за живота

От: ?? ????
N/A
N/A
??

Миии.. без секс 5 месеца.. доста време са си това. Като се има предвид, че има и километри, които ги разделят - може това да е причина, а и според мен може би момчето и изневерява...

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 7:10 pm

malkiq_muk
прохожда

undefined
18-25
мъж

ако се игнорира това за последните месеци

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 7:13 pm

moeto_dupe
философства за живота

N/A
N/A
??

В историята няма АКО - това вече се е случило, но да приемем, да допуснем, че секса не е проблема. Разтоянието си оказва своето влияние... Какво значи от 8 месеца отношенията им били лоши Rolling Eyes В какво се изразява това не разбирателство? Разкажи ни малко подробности за тази история?

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 7:25 pm

malkiq_muk
прохожда

undefined
18-25
мъж

Грешката е моя! Имам в предвид "" Ти обичаш приятеля си ,тои е готин,пекан разбран, обича те много ти също го обичаш нещата между вас вървят.Би ли го оставила ако секса е "боза",правите го, но ти не го усещаш.В началото се примиряваш но след време?Ти лично какво мислиш?

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 7:28 pm

moeto_dupe
философства за живота

N/A
N/A
??

Аз не бих зарязала три годишна връзка заради това...Казвам го защото на момента имам връзка, която е тригодишна и не бих заебала приятеля си заради това, но ако има и друго което не върви в отношенията ни-БИХ!

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 7:34 pm

malkiq_muk
прохожда

undefined
18-25
мъж

Значи Слабия може да се компенсира,и не е при4ина да зарежеш лубимия и да търсиш друг!
Благодаря ти

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 9:21 pm

hope
Модератор

От: голямото село
N/A
35-45
жена

А слабият `що е слаб в леглото?

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 9:24 pm

moeto_dupe
философства за живота

N/A
N/A
??

Laughing Всъшност аз си мисля, че в случая Малкия Мук пита за неговата си връзка...

Нооо наистина и аз се замислих, какво означава слаб в леглото, не е ли достатъчно да е твърд и с нормални размери Embarassed Embarassed Embarassed : Laughing Laughing Laughing

Пуснато на: Чет Дек 10, 2009 9:38 pm

Красимир
излиза без придружител

От: Бургас

45-55
мъж

Не, не необходимо да е твърд и с нормални размери.
Все пак си има и т.нар. техники, които Вие жените много си "падате" по тях!
Все пак да ме извиняват жените, но не и ли така? Embarassed

Иди на страница 1, 2, 3  Следваща