exooo - споделете с нас
exooo - споделете с нас exooo - споделете с нас Artdeviser
exooo - споделете с нас

exooo -> Семейството

Отговори по темата

Пуснато на: Чет Яну 12, 2012 12:26 pm

hope
Модератор

От: голямото село
N/A
35-45
жена

Е ти мислиш ли, че някоя му иска децата?

Пуснато на: Чет Яну 12, 2012 12:40 pm

myriad
излиза без придружител

От: Варна
семейна
25-35
жена

Аз имам 2 деца, но пак да си кажа :-)

Аз никога не съм била готова за деца, защото едно е да искаш и да симислиш какво би било, а съвсем друго е като се случи и опре ножа до кокала. Едно дете те изпива физически в началото, че и не само. Аз като забременях нямах работа Shocked
Намерих си такава и ден след като подписах трудовия договор видях 2 чертички! Имах късмет с прекрасен шеф и безпроблемна бременност. Но в деня на раждането осъзнах, че никак не съм готова за дете - да не останете с грешно впечатление: детето беше планувано. Просто изведнъж осъзнаваш, че вече не си ти на преден план, макар и късно! Тряска те депресия и безсъние и безсилие пред един вързоп с кокали , който само реве и то не знае защо......абе в началото даже и обич няма. И един ден просто се събуждаш (ако си спал) и осъзнаваш, че си щастлив без причина - озарен от едни очи, които те гледат с обожание, които те обичат безусловно и не има пука имаш ли пари или време или не! Razz

НА 28 - вече имам две деца и хаосът у дома е пълен, но не ми пречи. Природата е велико нещо - извендъж се нагаждаш и отдаваш пълноценно на тия две слънца! Е да ходя оповръщана, не яла и не спала - но не забелязвам даже! Живея само за едно - "Мамо, дюби" (в превод - мамо, обичам те) и това ми е повече от достатъчно.

И въпреки това за нито едно дете не бях готова, ама наистина готова, колкото и да исках деца!

Дерзайте!

Пуснато на: Чет Яну 12, 2012 6:40 pm

sexy_mace_zalavq_terorist
излиза без придружител

18-25
жена

то 4овек не може да бъде готов за нищо по4ти,както дойде..Ина4е имам една позната има2 деца а е на 20,дори 12 клас не е забършила,а де4ицата са от разли4ни мъже ,а тя не е с никой от 2мата ,ии родителите и подпомагат положението.. Smile

Пуснато на: Пет Яну 13, 2012 6:15 am

Archangel
излиза без придружител

От: ?????
????????/??
25-35
??

неща и не ми и трябват. Very Happy

Пуснато на: Пет Яну 13, 2012 1:16 pm

dude
излиза без придружител

От: Софето
несемеен/ейна
25-35
Мъж

И в тази тема slan4ice-то пак се е изцепила неподготвена (нищо че поста е от 2010). Как така е преценила, че "повечето жени раждат след 30"?

Официалните данни за средната възраст за раждане на първо дете в България са съвсем други:

- 1960 - 1994 г. е 22 години
- след 2009 г. достига 25,6 години

Има различни мнения кога трябва да се сдобием с наследник и дали това е добре когато сме млади или ще ги водим на детска с космодиск... според мен не е въпрос на точен тайминг, а на определено емоционално състояние, съчетано с наличието на постоянен и желан партньор.

Наздраве! Smile

Пуснато на: Пет Яну 13, 2012 1:20 pm

hope
Модератор

От: голямото село
N/A
35-45
жена

Е писна ми все да си прав. Спри се! Laughing

Пуснато на: Пон Яну 16, 2012 1:33 pm

Mishelina
декламира Ботев

От: London

18-25
жена

Норе, права си,явно архангела с причина няма отрочетаSmile
За ражданията не съм търсила статистики, доверявам се на написаното тук Smile Но напоследък като знаят хората,че имам сериозен човек до себе си, с който се обичаме и все ме подканват.Дори майка ми започна вече ... Mad

Иди на страница Предишна  1, 2, 3