exooo - споделете с нас
exooo - споделете с нас exooo - споделете с нас Artdeviser
exooo - споделете с нас

exooo -> Секс/Интимност

Отговори по темата

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 7:21 pm

Баче Кико
излиза без придружител

N/A
35-45
мъж

Тук съм съгласен ,права си Exclamation Женското тяло и на мен ми е по- интересно .... Laughing

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 7:25 pm

Баче Кико
излиза без придружител

N/A
35-45
мъж

Тук съм съгласен ,права си Exclamation Женското тяло и на мен ми е по- интересно .... Laughing

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 8:04 pm

Баче Кико
излиза без придружител

N/A
35-45
мъж

Верно е ,права си ,женското тяло е далеч по интересно Exclamation

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 8:04 pm

Баче Кико
излиза без придружител

N/A
35-45
мъж

Верно е ,права си ,женското тяло е далеч по интересно Exclamation Laughing

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 8:16 pm

Баче Кико
излиза без придружител

N/A
35-45
мъж

Верно е ,права си Exclamation Женското тяло е далеч по-интересно ,разбирам те Wink Laughing

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 8:17 pm

Баче Кико
излиза без придружител

N/A
35-45
мъж

Верно е ,права си Exclamation Женското тяло е далеч по-интересно ,разбирам те Wink Laughing

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 9:38 pm

moeto_dupe
философства за живота

От: ?? ????
N/A
N/A
??

Аз тази тема я следя, но не ми се искаше да се включвам.. Все пак се реших деSmile
Аз съм ЗА красивия бюст..Без значение дали ще е силикон или не. Все пак затова са пластичните операции.. Ако не си харесвам носа, ушите, дупето, циците - да ги оправя Wink
Моите не са големи, но не се оплаквам и все пак, ако някога имам възможност бих си сложила малки импланти - най-малкия размер, защото не ми харесват огромните цици и бих си запазила чувствителността (ако има такъв вариант). Wink Не искам сега да си мислите че това ми фикс идея.. Приемам всичко, стига да е в рамките на нормалното...Вярно е че за всеки "МЯРКАТА" и "В размките на нормалното" е различна, но мисля че ме разбирате за какво иде реч Smile

Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 9:41 pm

moeto_dupe
философства за живота

От: ?? ????
N/A
N/A
??

Аз тази тема я следя, но не ми се искаше да се включвам.. Все пак се реших деSmile
Аз съм ЗА красивия бюст..Без значение дали ще е силикон или не. Все пак затова са пластичните операции.. Ако не си харесвам носа, ушите, дупето, циците - да ги оправя Wink
Моите не са големи, но не се оплаквам и все пак, ако някога имам възможност бих си сложила малки импланти - най-малкия размер, защото не ми харесват огромните цици и бих си запазила чувствителността (ако има такъв вариант). Wink Не искам сега да си мислите че това ми фикс идея.. Приемам всичко, стига да е в рамките на нормалното...Вярно е че за всеки "МЯРКАТА" и "В размките на нормалното" е различна, но мисля че ме разбирате за какво иде реч Smile

Колкото до мен..Аз не обичам много много да слагам сутиен, но все пак със - стои по-добре, а вкъщи винаги съм БЕЗ Smile

Пуснато на: Чет Юли 22, 2010 4:56 pm

sladoled
философства за живота

От: Сливен
N/A
45-55
N/A

ААА, и мъжкото, и мъжкото тяло е приятно нещо Wink Малки солени засъхнали капчици морска вода по едно мургаво мъжко рамо, които можеш да докосваш с устни....унесох се в мечти....

Пуснато на: Чет Юли 22, 2010 10:34 pm

krem4e
философства за живота

От: ruse
несемейна
35-45
жена

Защо си повтаряте,че и поПЕТвате постовете,а? Confused

Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща