еxooo - споделете с нас
еxooo - споделете с нас еxooo - споделете с нас Artdeviser
еxooo - споделете с нас

exooo -> Семейството

Отговори по темата

Пуснато на: Чет Юли 04, 2013 6:14 pm

cwety26
прохожда

undefined
до 18
жена

Имам проблем с родителите си !

Здравейте, аз съм на 16 години дойдох в Русе да уча началото на годината, но нещата се объркаха не се разбирах с класа и не ходех на училище редовно именно заради "неразбирателството" с хората в класа ми *по голямата част са момичета*....следователно останах на изпити....проблема ми е, че така и не намерих смелост да кажа на родителите си за тези изпити , а мисля след като ги взема да се върна в родния си град...не само заради училището искам да се махна от Русе -да хубав град е, но не е за мен.....искам да се върна при семейството си , приятелите си и най-вече при момчето което оставих....Ако можете да ми помогнете или просто да изкажете мнението се по проблема ми ще съм ви много благодарна

Пуснато на: Чет Юли 04, 2013 6:32 pm

Archangel
излиза без придружител

От: ?????
????????/??
25-35
??

аз ще ти кажа че си много глупава.защо не взе мерки като те притесняват и тормозят?трябвало е да споделиш с родителите си.ами ако ти се случи нещо?в Пловдив преди време така убиха едно момиче.случая много нашумя.като че ли падаш от Марс и не знаеш колко са гадни ората.сега си в ситуация 'осиране без надежда за почистване'. Shocked

Пуснато на: Чет Юли 04, 2013 7:48 pm

cwety26
прохожда

undefined
до 18
жена

ами да прав си, но как да кажа на родителите си, че хората от моя клас се карат с мен защото си мислят, че съм спала със "playboy" на гимназията....и естествено той не отрече.....как ще си развали "репутацията" момчето...тъ мисълта ми беше, че не намерих начин да им кажа мамо татко аз искам да се върна защото момичетата от моя клас си мислят, че спя с "playboy" на гимназията Shocked

Пуснато на: Чет Юли 04, 2013 10:04 pm

Archangel
излиза без придружител

????????/??
25-35
??

ха.на 16 и гледай кво става.аз плейбоя на гимназията си представям кво е гейче.сигурно е някъв труден за описване ама ви се вижда като Аполон.а всъщност не е.от 16 ако почнеш да спиш до 20 ще си като кофа.ужас.добре че няма много еб.....чи сега.ако беше споделила с родителите щеше да си спестиш много нерви и проблеми чедо.недей мисли за оня дългия дето те 'чака' ами гледай нещо да стане от тебе щото на тая безработица не те знам какво ще правиш после.секса си секс.кофти е без него ама ще потъркаш лампата ще излезе духът.ама като застърже стомахчето става друго.а и не виждам някой да се е втурнал да ви гледа и да ви рани.свърши са тая свършиха се и глупаците.така че опичай си акъла и не си мисли с задника.казано е гъз глава затрива. Wink Cool

Пуснато на: Пет Юли 05, 2013 11:16 am

cwety26
прохожда

undefined
до 18
жена

не, че нещо, но съм девствена все още не съм намерила точния човек и "оня дългия дето ме чака" ми помага за всичко щото в момента ми е адски трудно....и не си давам гъза *какво ти казваш*, а мисля с главата си миличък....пък и всеки се учи от грешките си сега си "опичам акъла" като не съм го направила на време си търпя последствията Smile

Пуснато на: Пет Юли 05, 2013 9:15 pm

Archangel
излиза без придружител

????????/??
25-35
??

аба чака та сигурно с още 5-6 като тебе.девствена нищо не значи.само проблеми.

Пуснато на: Пет Юли 05, 2013 10:41 pm

cwety26
прохожда

undefined
до 18
жена

не знам защо си така негативно настроен след като не го познаваш няма как да кажеш какъв е....... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Пуснато на: Пет Юли 05, 2013 10:43 pm

Archangel
излиза без придружител

????????/??
25-35
??

така ли се нарича истината вече?негативно?

Пуснато на: Съб Юли 06, 2013 10:50 pm

Sw3e7ka
излиза без придружител

undefined
18-25
жена

Говори с тях. Родителите ти са най-добрите ти приятели. Нито един от нас няма да успее да ти даде по-адекватен съвет от тях.

Ако си им дала да те опознаят, ще вярват на всяка една твоя дума, с кого си, не си спала, няма да е от значение, защото ти си им дете те ще бъдат зад теб, независимо от всичко.

Пуснато на: Нед Юли 07, 2013 6:30 pm

Razdvoena
философства за живота

От: ???
разведен/а
25-35
жена

Спокойно, миличка, не се връзвай на Рангел, той така си говори, ние сме му свикнали....

Иди на страница 1, 2  Следваща