exooo - споделете с нас
exooo - споделете с нас exooo - споделете с нас Artdeviser
exooo - споделете с нас

exooo -> Семейството

Отговори по темата

Пуснато на: Пон Юли 08, 2013 10:54 am

Archangel
излиза без придружител

От: ?????
????????/??
25-35
??

като не обръща внимание това няма да и промени положението.и пак ще страда.

Пуснато на: Сря Юли 10, 2013 10:38 pm

hope
Модератор

От: голямото село
N/A
35-45
жена

Въплеки, че Геле е малко груб в изказа си го подкрепям, а и мнението му не се различава от всеобщото.

И аз смятам, че е необходимо да говориш с родителите си. Дори и да не им разказваш с подробности, задължително трябва да ги информираш за случващото се с теб. Каквито и "тирани" да са знай, че и те някога са били на твоите години, вършили са подобни глупости, били са влюбени и не падат от Марс.

Сега... мен ми намирисва и това, че може да си влюбена в момчето, което си оставила в твоя град, да те мъчи някаква ревност, да си се забъркала в интригата с плейбоя на даскалото и затова всичко в живота ти да е нагоре с главата. Успокой топката, събери си ума и се залавяй за изпитите, защото гаджета ще имаш много, а това, което изпускаш като материал в училище после трудно се наваксва.

Пуснато на: Чет Юли 11, 2013 6:37 am

cwety26
прохожда

undefined
до 18
жена

говорих с родителите си....баща ми от както съм му казала не ми говори "не може да преглътне" , че "любимата" внучка/дъщеря се е провалили когато е отишла в големия град....колкото до майка с нея нещата са по-добре прие го много бурно *имаше викове,обиди* , но все пак и мина....днес съм на 2-ри изпит, вчера беше 1-я чакам резултати.....майка ми звъня вчера говорихме си много за това какво искам да правя от сега на така....тя ми каза "вземи си изпитите за другото аз ще се погрижа" ...т.е за прибирането вкъщи, за помагането с "проблема" с сърдития татко и за влизането в училището на "моето" момче.....що се отнася до него и там всичко е добре....сега ходя на изпити , надявам се ще ги взема и се прибирам при семейството и приятелите си ......съжалявам, че не пиша вече толкова често, но съм заета да уча....когато има развитие по темата ще ви пиша пак......много благодаря на всички и най-вече на Sw3e7ka и Razdvoena за подкрепата и утехата Smile

Пуснато на: Чет Юли 11, 2013 9:17 am

Archangel
излиза без придружител

От: ?????
????????/??
25-35
??

еми такъва е.деца проблеми.на баща ти няма да му мине лесно.зимай изпитите и се връщай докато 'твоя' не е станал плеобой в неговото училище.че не си само ти дето иска високи и слаби. Wink Rolling Eyes Cool Laughing

Пуснато на: Чет Юли 11, 2013 11:06 am

cwety26
прохожда

undefined
до 18
жена

то може много да го искат, но ако той не ги иска няма никакво значение Smile

Иди на страница Предишна  1, 2