exooo - споделете с нас
exooo - споделете с нас exooo - споделете с нас Artdeviser
exooo - споделете с нас

exooo -> Секс/Интимност

Отговори по темата

Пуснато на: Нед Дек 27, 2015 9:17 pm

kateto77
прохожда

От: София
несемейна
18-25
жена

Имам известни притеснения за нежелана бременност

Здравейте! Извинявам се предварително, ако вече съществува подобна тема, но искам да споделя положението си... Закъснява ми с 3-4 дни, с приятелят ми водим полов живот от близо 6 месеца и в началото използвахме предпазни мерки- кондоми, но в последния месец се пазим единствено и само с метода "прекъснат полов акт" . Самото действие не продължава повече от 2-3 минути и винаги преди "свършването" той излиза и си помага с ръка до самия край. Не усещам никакви признаци на ранна бременност, като изключим закъснението, което нямам представа дали е нормално, дори си имах моите признаци преди месечният ми цикъл - изнервена, появяват се пъпки, голям апетит. Четох доста за предеякулационната течност и нямам представа какво се случва с мен и ще бъда много благодарна, ако някой сподели какво е възможно да се случва и дали не е най-лошото (поне за този момент, тъй като възрастта ми се вижда ранна за бебе). Благодаря предварително за помощта! Rolling Eyes

Пуснато на: Нед Фев 14, 2016 5:06 am

Archangel
излиза без придружител

От: ?????
????????/??
25-35
??

здр

има лекари чедо.отювай докато не е късно.

Пуснато на: Сря Фев 17, 2016 2:58 pm

Marceline
прохожда

N/A
N/A
жена

В момента съм в същата дилема

Трябваше да ми дойде на 13ти т. е. преди 4 дена... Имах си и болки и всичко обичайно, но за сега нищо. Най-добре си вземи един тест да ти е мирна главата. Стискам палци всичко да е наред 😊