exooo - споделете с нас
exooo - споделете с нас exooo - споделете с нас Artdeviser
exooo - споделете с нас

exooo -> Философия

Отговори по темата

Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 8:12 pm

chrissy
излиза без придружител

От: Sofia
N/A
25-35
жена

ami az iskam da prili4am na sebe si glavno..iskam da si vurna nqkoi zagubeni ne6ta kato 4uvstvitelnost i razbirane..ne 4e sega ne gi pritejavam Very Happy no mi minaha tolkova ne6ta prez glavata 4e mi se 6te da ne sa izbledneli tolkova ina4e i na men mi dopada Anistun Very Happy

Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 10:07 am

jessica
декламира Ботев

несемейна
25-35
жена

Да Дж анистън ако може около мен да има банда приятели като нейните в сериала най-добре, а също и Дж. Лопез много ми допада

Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 3:58 am

moro
излиза без придружител

N/A
25-35
жена

АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ е супер,но и така съм си добре.май даже по добре,поне не ме одумват Very Happy

Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 2:21 pm

deana
излиза без придружител

От: varna
N/A
18-25
жена

не искам а приличам на никои искам само да стана по спокоен човек и да не се засягам толкова лесно.само това

Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 4:54 pm

Lilacor
декламира Ботев

От: Sofia
несемеен
18-25
мъж

И аз така, като моята "приятелка по форум" Деянчето, искам да приличам най-вече на себе си, т.е. да се контролирам при някои ситуации и да не позволявам да НЕ ПРИЛИЧАМ на себе си!!! Абе с една дума, контрол и повече търпение, че тия дни съм много изнервен и се отяждам много лесно, за което МНОГО съжалявам, но явно ми идват в повече задачките, с които съм се нагърбил (ей, айде да не почвам да се самосъжалявам, че това го умея ДОСТА ДОБРЕ в такива моменти) Laughing

От изброените жени: Анистън, Лопез и Джоли НЕ харесвам нито една! Ако трябва да посоча актриси, които харесвам може би това са: Силвия Сейнт и Джена Джейсън...много са НАДАРЕНИ тия момичета и СТРАШНО ДОБРЕ си играят ролите във стотиците серийки, в които са участвали!!! Просто позволяват да ПРОНИКНАТ в "ролите им" Laughing Laughing ...ако ме разбирате?!? Embarassed Cool Very Happy

Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 5:12 pm

deana
излиза без придружител

От: varna
N/A
18-25
жена

djena djeisan naistina e krasavica.... Wink

Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 6:40 pm

just_me
декламира Ботев

несемейна
18-25
жена

Damqn Damqnov...e ne kato viziq razbira se Laughing , no tova e 4oveka s 4ift krile vmesto kraka...

Иди на страница Предишна  1, 2